Nasza Firma


Firma Dro-Pol zajmuje się dystrybucją i montażem stolarki okiennej, drzwi, bram garażowych oraz rolet. Od 25 lat funkcjonujemy na rynku, dzięki czemu posiadamy niezbędne doświadczenie do tego, by nasze usługi były świadczone na najwyższym poziomie. Współpracujemy z renomowanymi producentami: Drutex, Dex, Delta, Lamgi. Firma Drutex jest największym producentem stolarki okienno-drzwiowej w Europie. Klienci kupujący u nas, mają gwarancje wysokiej jakości oferowanyc produktów oraz monatżu!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedstawioną na nszej stronie. Bogaty wybór okien, drzwi czy bram garażowych pozawala nam na trafianie w gusta klientów. W ofercię znajdą Państwo między innymi okna, rolety oraz ogrodzenia i bramy garażowe. Parapety z pcv, mdf, stalowe czy aluminiowe, marmur, konglomerat oraz moskitiery. Oferujemy również sprzedaż ratalną.


Firma Handlowa Dro-Pol - Profesjonalny Sprzedawca Oferteo.pl

 

Targi budownictwa 2017


W marcu 2017 roku na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Spotu i Rekreacji w Drzonkowie odbyły się targi budownictwa, w których nasza firma brała czynny udział. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem odwiedzających. Dziekujemy wszystkicm naszym gosciom i zapraszamy za rok.

DRO-POL - 25 lat doświadczenia

 

Zajmujemy się dystrybucją i montażem okien, drzwi, bram garażowych oraz rolet . Od 25 lat funkcjonujemy na rynku, dzięki czemu posiadamy niezbędne doświadczenie do tego, by nasze usługi były świadczone na najwyższym poziomie.